Dnia 12.03.2019 r w Hali OSiR odbyły się Targi skierowane są do tegorocznych absolwentów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum. Były one okazją do spotkania się uczniów z przedstawicielami wszystkich szkół ponadpodstawowych powiatu chojnickiego wraz z pracodawcami, z którymi współpracują. Nasz Zespół Szkół również przygotował stanowiska, na których uczniowie i  nauczyciele przedstawiali ofertę szkoły oraz odpowiadali na liczne pytania dotyczące możliwości rozwoju oraz życia szkoły.

W czasie Targów zaproszeni goście informowali o zasadach rekrutacji uczniów do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020 oraz przedstawiali wiadomości dotyczące oferty edukacyjnej szkół powiatu chojnickiego na rok szkolny 2019/2020. Przedstawiona została również platforma internetowa sieci wsparcia doradztwa zawodowego w powiecie chojnickim, jako źródło informacji dla rodziców i uczniów.