AktualnościSukcesy uczniów

Konkurs BEZPIECZEŃSTWO W CYBERPRZESTRZENI

Dnia 31 maja odbył się konkurs BEZPIECZEŃSTWO W CYBERPRZESTRZENI, którego organizatorem była Akademia Pomorska w Słupsku. W konkursie brało udział blisko 200 uczniów ze szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego. Uczniowie naszego Technikum zostali laureatami konkursu: uczeń klasy II ti Gracjan Statkiewicz zajął II miejsce, a uczeń klasy III ti – Piotr Drobiński – miejsce V.

Na poniedziałkowej gali (06.06.22r) nastąpiło oficjalne wręczenie nagród Laureatom oraz podsumowanie Konkursu przez przedstawicieli Akademii Pomorskiej, Komendy Miejskiej Policji w Słupsku oraz firm sponsorskich (Kseroserwis i Comdrev). Laureaci mieli okazję zobaczyć codzienną działalność zespołu do walki z cyberprzestępczością w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku oraz wzięli udział w specjalistycznych warsztatach: „Algorytmy asymetryczne w bezpiecznej komunikacji” (prowadzący: mgr inż. Mariusz Terebecki) oraz „Daktyloskopia w kryminalistyce” (prowadzący: mgr Waldemar Kuczma).

Relacja z gali: https://gp24.pl/gala-konkursu-bezpieczenstwo-w-cyberprzestrzeni-laureatom-wreczono-nagrody/ar/c1-16420067