Aktualności

Wyjazd studyjny „Edukacja ekonomiczna młodzieży „

W dniu 5 listopada 2025 r. uczniowie klasy 4 technikum ekonomicznego wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Gdyni i Gdańska w ramach projektu „Edukacja ekonomiczna młodzieży”. Celem wyjazdu było rozwijanie ducha przedsiębiorczości wśród uczniów oraz zaprezentowanie im różnorodnych ścieżek zawodowych, jakie mogą obrać po zakończeniu edukacji.

W Gdyni uczniowie odwiedzili Stocznię Remontową Nauta S.A., gdzie zapoznali się z procesem organizacji pracy, zarządzania dużym przedsiębiorstwem produkcyjnym oraz specyfiką branży stoczniowej. Następnie w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER młodzież uczestniczyła w zajęciach z przedsiębiorczości oraz warsztatach typu case study, podczas których mogła sprawdzić swoje umiejętności analityczne i menedżerskie w praktyce.

Wyjazd był cennym doświadczeniem edukacyjnym, które pozwoliło uczniom połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką oraz zainspirowało ich do dalszego rozwoju w kierunku ekonomii i przedsiębiorczości

Skip to content
Zespół Szkół w Chojnicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.