AktualnościSukcesy uczniów

Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się

Gala Stypendialna

prowadzona w ramach

Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego.

Podczas gali nastąpiło wręczenie Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” (współfinansowanych ze środków RPO WP 2014-2020).

Stypendia te otrzymało 22 uczniów Technikum im. Stefana Bieszka w Chojnicach, kształcących się w zawodzie: technik ekonomista, technik informatyk i technik handlowiec.

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej 2015/2016 i 2016/2017” odebrała również uczennica klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego im Filomatów Chojnickich.

Trzy absolwentki Liceum odebrały zaszczytne stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego finansowane ze środków budżetu województwa pomorskiego.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów