W dniach 16-17 lutego odbył się w naszej szkole Turniej Gier Komputerowych Counter Strike: Global Offensive Chojnice #2.  Organizatorem turnieju było Technikum im. Stefana Bieszka, a dokładniej uczniowie klasy III technikum informatycznego:  Łukasz Gawlicki, Sebastian Januszewski, Dominik Orlikowski i Michał Szczepański. Zajęli się oni rozpowszechnieniem informacji o konkursie, stworzeniem stron, pozyskaniem sponsorów oraz przeprowadzeniem eliminacji, jak i samego konkursu.

Szkoły, które zostały zaproszone i przeszły kwalifikacje to:
ZSP nr 1 – team_k0nie
Gimnazjum nr 1 – EXQUISIT
Gimnazjum nr 2 – Ammunation0
Gimnazjum nr 3 – ★Team Rise★
II Liceum Ogólnokształcące – TEAM ANDERS
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich – ErtiqueBonum
Technikum im. Stefana Bieszka – TOPKA POLSKI
Technikum im. Stefana Bieszka – Team Komputronik

Po pierwszym dniu  turnieju do kolejnego etapu przeszli: II Liceum Ogólnokształcące, ZSP nr 1, Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich oraz Technikum im. Stefana Bieszka „Team Komputronik”. Finału rozegrali ze sobą  ErtiqueBonum oraz Team Komputronik.  Zwycięzcą  turnieju została drużyna Technikum im. Stefana Bieszka w składzie: Artur, Dominik, Igor, Michał oraz Sebastian.

GRATULUJEMY WYGRANEJ!!!