Sprawozdanie z aktywności biologicznej, połączone z fotoreportażem:

1. Sukces uczennicy klasy I b Jagody Kubiak podczas etapu okręgowego Olimpiady Ekologicznej. Uczennica po uzyskaniu wymaganej punktacji z części pisemnej oraz części ustnej olimpiady, przeszła do etapu centralnego !!!, który odbędzie się w czerwcu 2017 r. Serdeczne gratulacje i powodzenia.

2. Udział uczniów w „Czwartkowych spotkaniach z przyrodą” w PN Bory Tucholskie.

Wykład lutowy pt.: „Leśne rośliny i grzyby w tradycji ludności wiejskiej”, 23 uczniów;

Wykład marcowy pt.: „ Piękno Gór Stołowych”, 36 uczniów;

Wykład kwietniowy pt.: „ Przytul karaluszka – czyli jak pokochać owady”, 14 uczniów;

3. Wyjazd uczniów na Drzwi Otwarte Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i zapoznanie z ofertą edukacyjną, dniu 06.04.17r.

opiekun Sylwia Sobieszczuk