Aktualności

Akcja edukacyjna „Hazard? Nie daj się wciągnąć!”

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie Zespołu Szkół w Chojnicach biorą udział w  akcji edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!”  Akcja została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Pierwsze spotkania z przedstawicielem Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku z uczniami klas III Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich i Technikum im. Stefana Bieszka w Chojnicach odbyły się w dniu 09.01.2023 r., kolejne zaplanowane są  w dniu 30 stycznia 2023 r.

W ramach akcji uczniowie zostają zapoznani z następującą tematyką:

  • czym jest nielegalny hazard i jakie mogą być skutki uczestniczenia w takich grach,
  • zagrożenia wynikające z hazardu, w tym z pozornie bezpiecznych gier internetowych,
  • skutki uzależnień od hazardu.

Skip to content