Aktualności

„CashFlow” w Technikum im. Stefana Bieszka

W dniu 23.09.2016 roku uczniowie Technikum im. Stefana Bieszka w Chojnicach mieli przyjemność uczestniczyć  w spotkaniu w ramach „CashFlow Club– klubu inteligencji finansowej”, który działa
przy Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach.

Klub oferuje szkołom średnim propagowanie postaw przedsiębiorczych poprzez kształtowanie umiejętności finansowych. Głównym celem działalności jest rozwijanie inteligencji finansowej poprzez gry interaktywne
i dyskusje. Działania klubu oprócz regularnych spotkań osób zainteresowanych edukacją finansową są poszerzone o różnego rodzaju inicjatywy np.: „Konkurs – Cash Flow Contest”, wykłady i szkolenia z cyklu „Bliskie spotkanie z biznesem”, spotkania z osobami związanymi z rynkiem finansowym, itp.
Ponad to dzięki programowi edukacyjnemu realizowanemu w klubie :
• Lepiej rozumiemy dlaczego bogaci staja się jeszcze bogatsi
• Poznajemy strategie inwestycyjne ludzi bogatych
• Zwiększamy finansowa dyscyplinę
• Zawieramy cenne znajomości z wartościowymi ludźmi
• Zdobywamy umiejętność odróżniania złych doradców od dobrych
• Jesteśmy w stanie określić, które inwestycje są dla nas najlepsze

Bardzo dziękujemy realizatorom 🙂

Skip to content