Aktualności

Czwartkowy wieczór nauki u Filomatów

Licealiści ze „starego ogólniaka” i Technikum Ekonomicznego przy Nowym Mieście w Chojnicach zapraszają chojnickich gimnazjalistów na wieczór pełen nauki połączonej z dobrą zabawą. W czwartek, 12 stycznia odbędą się ciekawe zajęcia z różnych przedmiotów.  W programie nauk ścisłych, między innymi, eksperymenty z fizyki, a z chemii – fakty z życia  najsławniejszej polskiej Marii. Na wieczorze biologicznym gimnazjaliści dowiedzą się, jak być zdrowym nastolatkiem. Matematycy proponują analizę filomackich brył, a na wieczorze geograficznym… odbędzie się mazanie po mapie. Ofertą wieczorów nauk humanistycznych są angielskie spotkania z Robin Hood’em, jak również niemiecki  na wesoło. A poloniści będą zachęcać do teatralnych prób igraszek słownych.

Wieczór nauki rozpoczyna się o godz. 16.00.

Na zdjęciu: uczennice kl. 2a LO – Adrianna i dwie Dominiki przygotowujące wieczór angielski.

Wieczór Nauki 2017

Filomaci zapraszają chojnickich gimnazjalistów

na wieczór pełen nauki…

Czwartek, 12 stycznia 2017, godz. 16:00-18:00

      W programie:

 Godzina  Przedmiot  Tytuł wieczoru  Numer sali  Budynek
 16:00  Fizyka  “Moje eksperymenty”  2  TE
16:00  Biologia  “Zdrowy nastolatek”  26  TE
 16:30  Matematyka  “Bryły u Filomatów” 51 LO
 16:30  Chemia  “Skłodowska-Curie – życie i odkrycia”  1  TE
 17:00  Geografia  “Mazanie po mapie” 56  LO
 17:00  Język  angielski  “(Everything I Do) I Do It For You”  42  LO
 17:30  Język niemiecki  “Niemiecki na wesoło” 52 LO
 17:30  Język polski  “Wypróbuj igraszki słowne w teatrze”  54  LO

 

 

Skip to content