AktualnościSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Dwie pracownie komputerowe trafiły do szkoły

LO im. Filomatów Chojnickich i Technikum im. Stefana Bieszka zwycięzcami w Ogólnopolskim Konkursie #OSEWyzwanie.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Kryteria oceny obejmowały innowacyjne działania realizowane w szkołach:

udział w projekcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej #OSE,

wdrożenie programu mLegitymacja szkolna,

uczestnictwo nauczycieli w projekcie #OSEHero,

upowszechnianie wśród uczniów nauki programowania w programie CodeWeek2019,

udział w konkursie plastycznym pt. SmartSzkoła na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką.

Komisja konkursowa dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody w postaci mobilnych pracowni komputerowych. Na każdą z nich składa się zestaw 16 nowoczesnych komputerów Dell wraz z oprogramowaniem, punkt dostępu do internetu oraz specjalna szafa pozwalająca przechowywać i ładować urządzenia. Pracownie będą służyły uczniom liceum i technikum na różnych zajęciach lekcyjnych.

Skip to content