Aktualności

”Dziady i Baby”

Dnia 31.10.18 Zespół Szkół odszedł od Halloween i postawił na… Dziady! Nie było to jednak klasyczne przedstawienie obrzędu. Były to…”Dziady i Baby”! Uczniowie naszej szkoły wystawili krótką sztukę opartą na części drugiej książki. Dla podsycenia atmosfery po klasy poszli artyści (już wcieleni w swoje role) i przyprowadzili uczniów na aulę. Akcja działa się na scenie-jak i poza nią. Zaangażowana była również widownia, dzięki czemu każdy tworzył element przestawienia. Mimo tego, że treść była przekształcona i odbiegała od oryginału, mamy nadzieję, że Adam Mickiewicz nie będzie zły….

Udział brali: Agata Szymanowicz (scenariusz), Agata Kasprzak, Adrian Nakielski, Agnieszka Czapiewska, Filip Schulz,Julia Sielska, Jurek Terlecki, Katarzyna Orłowska,Magda Ejsmont, Marta Mucha, Michał Günther, Nikodem Czajkowski, Patryk Kiszewski, Paweł Kiedrowski, Pola Bizio, Tomasz Szmaglinski, Tomasz Kowalski i Zuzanna Szczepańska. Podziękowania dla opiekunek SU

Skip to content