Filmowe Halloween

29 października w naszej szkole odbył się konkurs na najlepsze przebranie filmowe z okazji Halloween! 👹 Tytuły filmów, seriali i też bajek losowały klasy kilka dni wcześniej, aby mieć czas na zaskoczenie jury pomysłowością! Oceniana była zarówno kreatywność jak i frekwencja zaangażowanych osób.
Decyzja była bardzo trudna, dlatego postanowiliśmy nagrodzić pierwszym miejscem dwie klasy! 3A przebrana za „The Good Doctor” i 3C za „Lucyfera” przygotowały się bardzo dobrze i spełniły wszystkie nasze wymogi. Drugie miejsce zdobyła klasa 1B przebrana za „Smerfy” zwróciła uwagę swymi świetnie odwzorowanymi strojami. Nasze wspaniałe jury zadecydowało także o trzecim i czwartym miejscu. Doceniliśmy wkład klasy 2C przebranej za serial „Peaky Blinders” i otrzymali oni miejsce trzecie. Za to klasa 3Cg wylosowała film pt. „Alicja w krainie Czarów”, otrzymała miejsce czwarte Cieszymy się, że nawet na lekcjach zdalnych uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie!

Dziękujemy i liczymy na takie samo zaangażowanie w następnych wydarzeniach!