AktualnościSukcesy uczniów

Filomaci ze stypendiami Starosty Powiatu

Miło nam poinformować, że w gronie 14 tegorocznych stypendystów Starosty Powiatu Chojnickiego znalazło się aż dziewięcioro uczniów oraz absolwentów naszego liceum.

Stypendia z rąk Starosty Chojnickiego Pana Marka Szczepańskiego otrzymali: Marta Berent, Jeremi Mrówczyński oraz Julia Piesik (tegoroczni absolwenci klasy geo-wos), Zuzanna Błaszkowska oraz Monika Belke (IIIEg, geo-wos), Tomasz Rybarczyk, Agata Wodowska, Kornelia Kryger (IIIE, geo-wos po SP) oraz Zuzanna Krysa (IIIA, pol-hist po SP).

Stypendia naukowe Starosty Powiatu Chojnickiego otrzymują uczniowie za sukcesy w etapach centralnych olimpiad, którzy mają jednocześnie świadectwo z wyróżnieniem (średnią co najmniej 4,75 na koniec roku).

Nasi stypendyści zdobyli w 2021 roku laury w etapach centralnych w następujących ośmiu olimpiadach: Historycznej; Wiedzy o Społeczeństwie; Wiedzy o Unii Europejskiej; Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym; Wiedzy o III RP; Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności; Wiedzy o Mediach; Wiedzy o Unii Europejskiej “Gwiezdny krąg”.

Opiekun olimpijczyków Jacek Borzyszkowski

Skip to content