AktualnościSukcesy uczniów

Finał Motorola Science Cup

2.06.2023 r. w Krakowie odbył się finał ogólnopolskiego konkursu z wiedzy IT. Motorola Science Cup rozgrywany był po raz 3. W tegorocznej edycji wzięła udział drużyna reprezentująca Zespół Szkół Chojnice. Uczniowie Technikum im. Stefana Bieszka mieli okazję prezentować swoją wiedzę oraz umiejętności w rywalizacji ze szkołami z całej Polski – m.in. Krakowa, Rzeszowa czy Gliwic. Uczestnicy konkursu mieli okazję sprawdzić jak dobrze znają takie dziedziny jak fizyka, matematyka, astronomia, informatyka, czy historia firmy Motorola. Po pasjonującym konkursie, zasadami przypominającym znane z telewizji teleturnieje – zwycięzcami okazali się uczniowie z I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie. Uczniowie ZS zakończyli rywalizację na 6 miejscu z 10 możliwych.

Skład drużyny : Jakub Pasiński, Hubert Szymik, Łukasz Kwieciński, Gracjan Statkiewicz, Alan Bluma.

Skip to content