AktualnościSukcesy uczniów

Finaliści I etapu Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Olimpiada o ubezpieczeniach społecznych. 27 listopada 2018 roku uczniowie Technikum im. Stefana Bieszka wzięli udział w etapie szkolnym Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Do pierwszego etapu przystąpiła czwórka uczniów klasy IV Technikum Ekonomicznego, którzy w pierwszym etapie olimpiady zmierzyli się z 2 411 uczniami z 53 pomorskich szkół. 25 stycznia 2019 roku ogłoszono wyniki pierwszego etapu. Z naszej szkoły – Technikum im. Stefana Bieszka, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się trzech uczniów: Monika Zblewska, Daria Morawska oraz Igor Majer. Uczniowie będą walczyć o indeksy wyższych uczelni oraz o dodatkowe punkty na rekrutacji. Nasi uczniowie jako jedyni z powiatu chojnickiego zakwalifikowali się do II edycji olimpiady. Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content