AktualnościSportSukcesy uczniów

Futsal dziewcząt

Na przestrzeni listopada rozegrano cykl zawodów futsalu dziewcząt w ramach Licealiady szkolnej. Rozgrywki obejmowały etap miejski, powiatowy, półfinał wojewódzki i finał wojewódzki rozegrany w Lęborku. Dziewczęta z Zespołu Szkół zagwarantowały sobie udział w finale dominując w spotkaniach we wcześniejszych etapach. Nie znalazły dla siebie konkurencji w mieście i powiecie. Udowodniły wysoką formę wygrywając półfinał wojewódzki, który został rozegrany na hali miejskiej w Chojnicach. Dopiero w Lęborku nasze dziewczyny znalazły przeciwniczki, które postawiły im twarde warunki. Mimo aktywnej gry w ataku i obronie nie udało się wywalczyć upragnionego miejsca na podium.

1. II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku
  3. Zespół Szkół Technicznych w Człuchowie
  4. Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Wejherowie
  5. Zespół Szkół w Chojnicach

Skład zespołu: Breska Natalia, Burczyk Zuzanna, Ciurzyńska Weronika, Cupa Celina, Drzewicka Klaudia, Jakusewicz Daria, Konkolewska Wiktoria, Lewandowska Julia, Milewska Zuzanna, Pażątka Lipińska Olga, Roszyk Michalina, Sójka Kinga, Szypryt Martyna.