Aktualności

Halloween 2014 w Liceum

Dnia 30.10.2014r., SU LO przygotowało dla wszystkich uczniów wieczór halloweenowy. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 17:00 na szkolnej auli. Zebranych powitała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego- Dominika Winiarska. Zaprosiła nas na projekcję filmu, pt. „Obecność”. Film był przerażający i na auli w niektórych momentach było bardzo głośno od krzyków przestraszonych uczniów. Po filmie udaliśmy się na nocne zwiedzanie szkoły ustrojonej dyniami i świeczkami, które były jedynym źródłem światła. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i wraz z oprowadzającymi, przebranymi w upiorne kostiumy, udali się na zwiedzanie sal lekcyjnych. W klasach było sporo ciekawych konkurencji do wykonania, np. łowienie kasztanów ze słoików z tajemniczą zawartością, picie eliksirów. Dodatkowo, w naszych codziennych salach lekcyjnych można było spotkać dużo potworów, duchów, a nawet zombie. Całość zakończyła się około godziny 20, a uczniowie mimo przerażenia, wychodzili z naszej „upiornej” szkoły bardzo zadowoleni.

 

Skip to content