AktualnościSport

II turniej Niepodległości w piłce koszykowej

W dniu 23.10.2018r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Chojnicach odbył się II turniej Niepodległości w piłce koszykowej. Uczestniczyły w nim trzy drużyny: UKS Ogólniak I, UKS Ogólniak II oraz goście z Technikum Leśnego z Tucholi. Pierwszy mecz zagrali: UKS Ogólniak II z TL w Tucholi- 24:26, drugi mecz rozegrany został między UKS Ogólniak I a UKS Ogólniak II z wynikiem 58:15. Ostatni mecz UKS Ogólniak I z TL w Tucholi zakończył się wynikiem 50:42.

I miejsce UKS Ogólniak I (w składzie: Mateusz Stachurski, Juliusz Kowalczyk, Paweł Kowal, Marek Boliński, Błażej Mrówczyński),
II miejsce TL  Tuchola,
III miejsce UKS Ogólniak (w składzie: Wałdoch Adam, Szostakowski Stanisław, Schulz Filip, Czapiewski Karol, Górecki Mateusz, Mikulicz Jakub).

Skip to content