Aktualności

Inauguracja roku szkolnego

Po długim wakacyjnym wypoczynku w murach szkoły pojawiło się prawie tysiąc uczniów. W naszej szkole nie zabrakło miejsca dla uczniów chcących kontynuować naukę w LO im. Filomatów Chojnickich, bądź w Technikum im. Stefana Bieszka. Wszyscy pierwszoklasiści spotkali się najpierw w auli z dyrekcją szkoły oraz swoimi wychowawcami. Przybyłych powitała Pani Dyrektor Małgorzata Gierszewska. W jej wystąpieniu zachęty do nauki i wysiłku w pracy nad sobą. Wychowawcami klas pierwszych liceum zostali: Joanna Glaza, Sylwia Sobieszczuk, Ewa Steinke, Dorota Mynarczyk, Jacek Borzyszkowski, Anna Buchwald, Dominika Granowska, Dorota Kaptur, Ewelina Oksentowicz i Tomasz Lipiński. W technikum opiekę nad uczniami sprawować będą: Iwona Narloch, Natalia Kwiatkowska, Beata Golik i Wiesław Peplinski. Na zakończenie w auli zabrzmiał pierwszy dzwonek wzywający do nauki świeżo upieczonych licealistów i przyszłych techników.

Skip to content