AktualnościSukcesy uczniów

Jeremi z indeksem na prawo na Uniwersytecie Warszawskim

Jeremi Mrówczyński (IIIE, geo-wos) drugi rok z rzędu uzyskał tytuł finalisty szczebla centralnego Olimpiady Historycznej. Oznacza to, że na maturze rozszerzonej z historii ma zapewnione 100% i może wybrać dowolny z kilkuset indeksów na studia, w tym na prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Jeremi jest jedynym uczniem w regionie, który uzyskał zwolnienie z matury z dwóch przedmiotów. Jako finalista szczebla centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym ma także zapewnione 100% na maturze rozszerzonej z wiedzy o społeczeństwie.

W tegorocznej edycji olimpiady Jeremiemu zabrakło zaledwie punktu do tytułu laureata szczebla centralnego. Jego wynik był drugim spośród rezultatów wszystkich uczestników finału z województwa pomorskiego.

Jeremiemu serdecznie gratulujemy wyników w olimpiadach oraz licznych stypendiów (w tym MEN, Marszałka Województwa, Starosty). Dziękujemy za ogromne wsparcie jakie okazuje młodszym olimpijczykom z naszej szkoły.

Opiekun Jacek Borzyszkowski

Skip to content