Aktualności

Kaszubska Marszruta w Obiektywie – Konkurs

Kaszubska Marszruta to produkt, którego nie trzeba przedstawiać. Ponad 180 km ścieżek rowerowych wiodących przez Bory Tucholskie. Marszruta została doceniona przez blog podróżniczy Znajkraj, a teraz doczeka się własnego kalendarza. W dodatku jego współautorem może być każdy z mieszkańców województwa pomorskiego. Wystarczy wziąć udział w konkursie fotograficznym i znaleźć się wśród jego laureatów.  

– Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie – mówi Starosta Chojnicki Marek Szczepański. – Sam jestem fanem dwóch kółek i nie raz przejechałem cały szlak Kaszubskiej Marszruty. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że na trasie są przepiękne miejsca, które warto uwiecznić na fotografiach.

Konkurs rozpoczyna się 1 sierpnia i potrwa cały miesiąc. Adresowany jest do pełnoletnich mieszkańców województwa pomorskiego. Każdy z uczestników może przesłać jedno zdjęcie. Na autora najciekawszego z nich czeka 1 tys. zł. Nagrody finansowe trafią też do 11 kolejnych laureatów i to właśnie ich prace znajdą się w kalendarzu na 2023 „Kaszubska Marszruta w Obiektywie”.

Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie Powiatu Chojnickiego:  http://powiat.chojnice.pl/asp/Artykul,Kaszubska_Marszruta_w_Obiektywie_Konkurs,2735,1

Skip to content