Aktualności

Kibice spisali się na medal

    01.12.br w Hali Parku Wodnego odbyły się zawody etapu wojewódzkiego futsalu chłopców. Nasza drużyna tradycyjnie była niesiona wspaniałym dopingiem Klubu Kibica. Niestety mimo ogromnego wsparcia kibiców naszej młodej drużynie nie udało się awansować do kolejnego etapu rozgrywek. Emocje były jednak najwyższej próby. Czwartkowe kibicowanie było ostatnim występem Klubu Kibica prowadzonym przez liderów- Bartosza i Kacpra z klasy IIIe. Dziękujemy im za 2 lata naprawdę ciężkiej pracy organizacyjnej oraz zdrowie pozostawione na trybunach – Wielkie Dzięki oraz liczymy na dalsze wsparcie dla następców.
Zapraszamy na najbliższe kibicowanie we wtorek 06.12 z okazji tradycyjnie już organizowanego wspólnie z II LO charytatywnego Turnieju Mikołajkowego.
Opiekunem Klubu Kibica jest Krzysztof Bigus.
Skip to content