Klub Kibica wspiera Szymona

06.12.br Klub Kibica wspierał nasze drużyny futsalu oraz piłki siatkowej dziewcząt podczas charytatywnego Turnieju Mikołajkowego organizowanego tradycyjnie przez samorządy uczniowskie naszej szkoły oraz II LO, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację byłego ucznia II LO Szymona Łańcuckiego. Mimo, iż mecze miały charakter towarzyski, to emocji nie brakowało zarówno na parkiecie,jak i na trybunach. Po raz pierwszy nasi kibice zaprezentowali efektowne flagi w błękitno-białych barwach klubowych naszych drużyn. Po raz pierwszy również doping prowadził nowy lider Klubu Janek Domozych, który godnie kontynuuje tradycje poprzedników-Tomka,Kacpra i Bartosza, gratulujemy znakomitego debiutu.