AktualnościSukcesy uczniów

Kolejne tegoroczne etapy centralne!

Wiktoria Ożańska (IIEg, geo-wos) oraz Wiktoria Tandecka (IICg, pol-biol) awansowały do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Mediach organizowanej przez Uniwersytet Warszawski.

Dziewczyny odniosły sukces w najtrudniejszym z okręgów, w którym próg awansu do etapu centralnego był zdecydowanie najwyższy w kraju.

W etapie okręgowym bardzo wysokie wyniki osiągnęły: Amanda Szyszka (IIEg), Klaudia Drzycimska (IIA, pol-hist), Natalia Brużdzińska (IIEg), a także Aleksandra Kloskowska (IIE, geo-wos). Rezultaty Amandy i Klaudii dałyby awans do finału olimpiady w każdym innym okręgu w kraju, zaś wyniki Natalii i Oli w zdecydowanej większości okręgów w Polsce.

Wiktoriom życzmy powtórzenia sukcesu uczennic z naszego liceum w poprzedniej edycji olimpiady. Rok temu tytuły laureata szczebla centralnego, indeksy na dziennikarstwo oraz stypendia naukowe zdobyły Martyna Kosecka oraz Agata Wodowska (obie z klas geo-wos).

Opiekun p. Jacek Borzyszkowski

Skip to content