Aktualności

Konkurs „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”

Dnia 03.03.2022r. w Zespole Szkół odbył się konkurs wiedzy „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”. W wydarzeniu udział wzięły wszystkie klasy pierwsze Liceum oraz Technikum. Na początek uczniowie musieli zmierzyć się z testem wiedzy, po czym nastąpiła część praktyczna.

I miejsce zajęła klasa 1C

II miejsce zajęła klasa 1A

III miejsce zajęła klasa 1B

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział oraz życzymy dalszych sukcesów. Tym samym zachęcamy do udziału w przyszłych konkursach. Dziękujemy również klasie 3TIg za przygotowanie dyplomów, pomocy przy części praktycznej konkursu oraz pomoc w przygotowaniu auli do konkursu, jak również uczennicom klasy 2TH: Klaudii Bruskiej, Oliwii Czarnowskiej i Zuzannie Milewskiej, które wcieliły się w role pozorantek w scenkach w części praktycznej konkursu.

Opiekunowie konkursu: Paweł Skonieczny, Iwona Narloch, Anita Bartz (pielęgniarka szkolna)

Skip to content