„Konkurs plastyczno – fotograficzny”

W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do konkursu w dwóch kategoriach:

1. Konkurs plastyczny pt. „Inspirowane literaturą” – prace przedstawiające obrazki z ulubionych utworów literackich w formacie A3 lub A4. Należy podać tytuł utworu literackiego, który zainspirował autora do malowania.
  2. Konkurs fotograficzny pt. „Z książką w tle” – prace fotograficzne, których tematem jest książka. Wybór tematyki jest dowolny.

Prace konkursowe należy przesłać w wersji elektronicznej na adres biblzs@wp.pl do 16 kwietnia br. Oryginały prac wraz ze zgodą na udział w konkursie (zał. nr 1) prosimy dostarczyć do 21 kwietnia br.

Potrzebny formularz do pobrania w zakładce biblioteka – konkursy.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich nadesłanych prac  w celach promocji szkoły i biblioteki (strona internetowa szkoły, biblioteki, Facebook).

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie szkoły w zakładce biblioteka – wydarzenia oraz szkoła – konkursy.