Aktualności

Liceum ma nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Po trwającej prawie miesiąc kampanii wyborczej, odbytych dwóch debatach, 6 listopada 2008 r. przyszedł dla jedenastu kandydatów na przewodniczącego samorządu, czas prawdy. Punktualnie o godzinie ósmej rano w klubie „Pod Budą” przewodnicząca komisji Joanna Modrzejewska wraz z Sarą Iwankowicz, Aleksandrą Milachowską i Hanną Jankowską otworzyła lokal wyborczy. Uprawnionych do głosowania było 562 wyborców. Frekwencja w wyborach wyniosła 86%. Największą liczbę głosów – 132 otrzymał Mateusz Sawicki z klasy II b. Tuż za nim uplasowała się Paulina Sielska z klasy II a – 111 głosów, trzecie miejsce zajął Krystian Tabath – 56 głosów. Mateuszowi gratulujemy serdecznie zwycięstwa, zaś wszystkich kandydatów i uczniów zapraszamy do pracy w samorządzie uczniowskim. W szkole będzie się tyle działo, ile uczniom będzie się chciało.

 

Skip to content