AktualnościSukcesy uczniów

Mamy centralki w olimpiadzie wiedzy o mediach :)

100 uczniów z województwa pomorskiego wzięło udział w etapie okręgowym olimpiady wiedzy o mediach, który odbył się na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Nasze liceum na tym szczeblu zawodów z powodzeniem reprezentowali: Klaudia Drzycimska, Zuzanna Krysa (obie z IA, pol-hist), Dominika Janikowska, Ewelina Kapanka oraz Agata Wodowska (wszystkie z IE, geo-wos), Wiktoria Ożańska, Paulina Tubaja (obie IEg, geo-wos) oraz Martyna Kosecka (IIE, geo-wos)

Miło nam poinformować, że Martyna Kosecka zajęła V miejsce, a Agata Wodowska VI miejsce w województwie. Obie nasze utalentowane dziewczyny zakwalifikowały się do etapu centralnego olimpiady, który w marcu odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodach centralnych olimpiady można uzyskać liczne indeksy na uczelnie wyższe, w tym na dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Opiekunem olimpijczyków jest Pan Jacek Borzyszkowski

Skip to content