Aktualności

Mamy kolejnych stypendystów!

O tym, że warto startować w olimpiadach nasi uczniowie przekonują co roku. Sukcesy w finałach olimpiadach zapewniają nie tylko prestiżowe indeksy renomowanych uczelni, atrakcyjne nagrody w postaci np. wycieczek zagranicznych, ale i stypendia naukowe.

19 kwietnia 2016 r. liczna grupa naszych licealistów uzyskała kolejne stypendia. Stypendia naukowe Starosty Powiatu Chojnickiego za znaczące osiągnięcia na szczeblu centralnym olimpiad otrzymali: Karina Krzoska, Monika Chmara, Paulina Sikorska, Marta Frymark (wszyscy IIIE, geo-wos), Julia Tobolska (IIE, geo-wos) oraz Rafał Michałowski (IE, geo-wos).

Tego samego dnia Pan Starosta Stanisław Skaja nagrodził uczniów, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w etapie powiatowym XI Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Nagrody odebrali uczniowie naszego liceum: Julia Tobolska, Agata Laska (IE, geo-wos) oraz Natalia Czarnowska (IIE, geo-wos)

Więcej o stypendiach Starosty Powiatu Chojnickiego można znaleźć m.in. na stronach:

http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/Stypendia-sportowe-i-naukowe/16210

http://chojnice24.pl/artykul/22466/dziewiecioro-stypendystow-starosty/

http://chojnice.tv/wideo-2388-Starosta_%C5%BCyczy%C5%82_Irminie_medalu_na_igrzyskach_w_Rio_de_Janeiro

W ostatnich miesiącach uczniowie naszej szkoły otrzymali 31 stypendiów naukowych, w tym Prezesa Rady Ministrów (Karina Krzoska), Ministra Edukacji Narodowej (Karina Krzoska i Monika Chmara), Marszałka Województwa Pomorskiego za osiągnięcia na szczeblu centralnym olimpiad (Karina Krzoska, Monika Chmara, Julia Czapiewska, Agata Starzyńska, Katarzyna Leszczyńska), naukowo- socjalne Marszałka Województwa Pomorskiego (9 osób).

Opiekunem nagrodzonych jest Pan Jacek Borzyszkowski

Skip to content