AktualnościSukcesy uczniów

Marta i Jeremi w finale olimpiady przedmiotowej!

Marta Berent oraz Jeremi Mrówczyński (oboje IIE, geo-wos) zakwalifikowali się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Finał zawodów odbędzie się w kwietniu na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodach okręgowych olimpiady, które rozegrano na Uniwersytecie Gdańskim, fantastycznie zaprezentowali się pozostali uczniowie naszego liceum: Krzysztof BartelaKatarzyna Orłowska oraz Janusz Szudrowicz (wszyscy IIIE, geo-wos). Krzysztof i Katarzyna byli bardzo bliscy awansu do finału.

Laureaci i finaliści szczebla centralnego uzyskują zwolnienie z egzaminu maturalnego z wosu (100 % na maturze z tego przedmiotu) oraz indeksy, w tym na oblegane kierunki czołowych uczelni w kraju.

Opiekunem olimpijczyków jest Pan Jacek Borzyszkowski

Skip to content