AktualnościSukcesy uczniów

Mateusz Górecki wygrywa konkurs „Śladami Stachury 2019”

Duch Edwarda Stachury ponownie zagościł w podziemiach kościoła gimnazjalnego. W tym roku ponownie nie zabrakło miłośników poezji gotowych wystąpić na scenie. Zarówno soliści jak i występujące zespoły dali powód jury do gorączkowej dyskusji na temat werdyktu. Najważniejsze jednak, że każdy z obecnych stał się częścią tego wyjątkowego wieczoru. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

LAUREACI XI EDYCJI KONKURSU POEZJI ŚPIEWANEJ

ŚLADAMI STACHURY” 2019

KATEGORIA – SOLIŚCI

I MIEJSCE

MATEUSZ GÓRECKI LO im. FILOMATÓW CHOJNICKICH

II MIEJSCE

ZUZANNA KOWALCZYK II LO CHOJNICE

ex aequo

MICHAŁ NELKE KATOLICKIE LO CHOJNICE

III MIEJSCE

JULIA KUHN II LO CHOJNICE

WYRÓŻNIENIE

PAWEŁ KIEDROWSKI LO im. FILOMATÓW CHOJNICKICH

KAMIL LESZCZYŃSKI LO im. FILOMATÓW CHOJNICKICH

KATEGORIA – ZESPOŁY

WYRÓŻNIENIE

ZESPÓŁ „AGROCZARNI” ( ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROBIZNESU CZŁUCHÓW)

Skip to content