Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego „Dyktando o Pióro Filomatów”

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego

„Dyktando o Pióro Filomatów”

I Edycja – 2016

27 kwietnia 2016

Szanowni Państwo,

W związku z organizowanym Miedzyszkolnym Konkursem Ortograficznym Języka Angielskiego „Dyktando o Pióro Filomatów” serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji tego konkursu. Konkurs jest adresowany do uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych oraz klas pierwszych Liceum Ogónokształcącego im. Filomatów Chojnickich,  Technikum Ekonomicznego przy Zespole Szkół w Chojnicach.

Gorąco zachęcamy Państwa uczniów do udziału w tym konkursie.  Ideą jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w pisemnych i ustnych zmaganiach konkursowych.

W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu, program konkursu oraz kartę zgłoszenia uczestnika.

Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie do udziału Państwa uczniów w pierwszej edycji konkursu spotka się z życzliwym przyjęciem.

Zespół Przedmiotowy Języka Angielskiego

w Zespole Szkół w Chojnicach