Aktualności

Młodzież w Częstochowie

25 września młodzież z Diecezji Pelplińskiej udała się do Częstochowy, aby Matce Bożej zawierzyć swoją przyszłość i pomodlić się pomyślne wyniki z egzaminu dojrzałości, do którego przystąpią w maju. Nie zabrało również reprezentacji z Zespołu Szkół w Chojnicach z księdzem Damianem na czele. Maturzyści wraz ze swoimi duszpasterzami oraz nauczycielami modliła się przez całe popołudnie. Mszę Świętą w Bazylice celebrował biskup pomocniczy – Wiesław Śmigiel. Po Mszy Świętej odbyło się spotkanie ze świadkiem wiary, Andrzejem Sową, który jest autorem książki pt.” Ocalony. Ćpun w Kościele”. Dzień zakończyliśmy wspólną modlitwą podczas Apelu Jasnogórskiego. Zmęczeni, naładowani Bożą energią wróciliśmy do Chojnic.

Życzymy powodzenia wszystkim maturzystom oraz wysokich wyników!

Błogosławieństwa Bożego!

 

Skip to content