AktualnościSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Monika o samorządzie wie najwięcej!

Monika Jakubek (IIIH, geo-wos) okazała się najlepsza w finale X Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Wśród najlepszych uczestników finału z bardzo wysokimi wynikami znalazły się również Julia Tobolska (IE, geo-wos) oraz Paulina Sikorska (IIE, geo-wos).

Monika okazała się najlepszym uczestnikiem konkursu w jego dziesięcioletniej historii. W klasie pierwszej zajęła drugie, w klasie drugiej trzecie, a teraz pierwsze miejsce w finale konkursu. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w finale otrzymują atrakcyjne nagrody. Łącznie uczniowie naszej szkoły pięciokrotnie znajdowali się na podium konkursu, najwięcej spośród wszystkich szkół naszego województwa.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz poszczególne Starostwa w naszym województwie.

Więcej o konkursie (w tym zdjęcia) pod linkiem:

http://pomorskie.eu/-/konkurs-wiedzy-o-samorzadzie-terytorialnym

 

Opiekun Jacek Borzyszkowski

Skip to content