Nasi stypendyści!

Serdecznie gratulujemy licznemu gronu uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich uzyskania stypendium naukowego Starosty Powiatu Chojnickiego.

Z rąk starosty Pana Marka Szczepańskiego stypendia odebrali: Krzysztof Bartela, Katarzyna Orłowska, Konrad Rudnik, Janusz Szudrowicz, Piotr Walczak, Zuzanna Wieczorek, Adrianna Ziółtkowska (wszyscy z klasy IIIE, geo-wos), Marta Berent, Julia Piesik, Natalia Skórczewska (klasa IIE, geo-wos) oraz ubiegłoroczna absolwentka klasy geo-wos Michalina Koczara.

Cała jedenastka zapracowała na to wyróżnienie licznymi sukcesami w finałach olimpiad ogólnopolskich, tytułami laureatów i finalistów szczebla centralnego olimpiad z zakresu wiedzy o społeczeństwie, geografii oraz historii.

To kolejne takie, tegoroczne wyróżnienie Filomatów. Wiosną stypendia naukowe Starosty, za osiągnięcia na szczeblu centralnym olimpiad, uzyskało ośmioro uczniów naszego liceum.

Opiekunem olimpijczyków jest Pan Jacek Borzyszkowski