Aktualności

Niech żyje bal! – Studniówka naszego technikum

27 stycznia odbył się bal studniówkowy uczniów klas 5 technikum. Na ten wieczór młodzież czekała pięć lat. To była niezwykła noc, pełna wzruszeń, podziękowań i przede wszystkim zabawy. Ten wyjątkowy bal otworzyły Aleksandra Wnuk Lipińska oraz Julia Chmielecka. Dziewczyny w pięknych słowach wspominały minione lata w murach szkoły i podziękowały Dyrekcji, Nauczycielom oraz Wychowawczyniom – Pani Natalii Kwiatkowskiej i Pani Beacie Golik za opiekę i wsparcie w czasie ich pięcioletniej nauki w technikum. Na dowód wdzięczności uczniowie klas piątych wręczyli przepiękne bukiety kwiatów całemu obecnemu Gronu Pedagogicznemu. Potem nastąpiło przemówienie Pani Dyrektor Małgorzaty Gierszewskiej i oczekiwany przez wszystkich tradycyjny taniec – polonez. Najpierw zatańczyła klasa 5 TIH wraz z Panią Wicedyrektor Anną Okuniewską, a potem klasa 5 TE z Panem Wicedyrektorem Olgierdem Buchwaldem. Po oficjalnej części przyszedł czas na toast za pomyślne zdanie egzaminów maturalnych. Już tylko krok dzielił maturzystów od zabawy, na którą tak bardzo czekali. Co to była za noc! Tańcom nie było końca! Dodatkowo wieczór umiliła zebranym fotobudka i gra oparta na motywach Familiady, gdzie rywalizowali ze sobą reprezentanci obu klas z Wychowawczyniami na czele. Oj działo się, działo… To był cudowny bal, który teraz pozostaje tylko miłym wspomnieniem.

Skip to content