Aktualności

Obchody Święta Niepodległości

11 listopada uczniowie Zespołu Szkół wzięli licznie udział w obchodach narodowego święta. W trakcie zbiórki na szkolnym boisku rozdane zostały biało-czerwone kotyliony. Następnie wszyscy ustawili się na planie symbolu „Polski walczącej”, który przygotowany został wcześniej przez szkolny Klub Historyczny. Tradycyjnie wymarsz na obchody poprowadziły poczty sztandarowe. Na uroczystości nie zabrakło uczniów czynnie działających w harcerstwie, stowarzyszeniach historycznych i kulturalnych.

W drugiej części dnia w auli odbył się II Powiatowy Konkurs „Kawiarenki Piosenki Polskiej” zorganizowany przez stowarzyszenie „Dworek Polski” pod patronatem Starosty Powiatu Chojnickiego. Współorganizatorami było Chojnickie Centrum Kultury i Zespół Szkół.

Skip to content