AktualnościSukcesy uczniów

Pierwszy taki sukces!

To był dopiero drugi start reprezentantów naszego liceum w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach. Rok temu, jeszcze dość nieśmiało, pierwsze kroki w tej olimpiadzie stawiały trzy uczennice „starego ogólniaka”.
Doświadczenie zebrane w poprzednim roku zaprocentowało w obecnej edycji olimpiady. Miło nam poinformować, że w gronie 48 laureatów szczebla centralnego olimpiady znalazły się dwie nasze licealistki: Martyna Kosecka (IIE, geo-wos) oraz Agata Wodowska (IE, geo-wos po SP).
Laureatów szczebla centralnego wyłoniono na podstawie wyników eliminacji okręgowych. Organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Warszawski. Laureaci olimpiady są zwalniani z postępowania rekrutacyjnego na wielu uczelniach w kraju (w tym na dziennikarstwo na uniwersytetach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku).

Opiekun Jacek Borzyszkowski

Skip to content