Aktualności

Piknik – Dzień Sportu

Frekwencja w przeddzień zakończenia roku szkolnego była zaskakująca! Wszystko to dzięki Piknikowi, który mamy nadzieję wpisze się na stałe w kalendarz imprez szkolnych.
Dyrekcja Zespołu Szkół i Rada Rodziców wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, laureatom konkursów przedmiotowych, wolontariuszom, sportowcom i tym, którzy wyróżnili się w działalności na rzecz szkoły oraz promowali szkołę w środowisku lokalnym.
Po części oficjalnej rozpoczęły się rozgrywki piłki siatkowej. Turniej międzyklasowy drużyn mieszanych, po zaciętym pojedynku, wygrała klasa IB. Dalej w kolejności: IIE, IIF, IID. Zwycięzcy mieli okazję zagrać mecz z nauczycielami naszej szkoły. Szacun za odwagę dla Pana Dyrektora Olgierda Buchwalda, Pana Wiesława Peplińskiego, Pana Krzysztofa Bigusa i Pana Łukasza Stanka!
Czas na Pikniku swoim śpiewem umilali nam: Karolina Kolbusz, Marta Wieczorkiewicz, Bartosz Ważyński i Dawid Dalecki. Maciej Cisewski prezentował żonglerkę piłką, a Zuzia Nadolna pokazała tresurę Mai: „Wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem…”
Nieoceniona Pani Agnieszka Narloch i jej uczniowie przygotowali smaczny poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek i chleba ze smalcem (i ogórkiem!).
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sponsorowanie imprezy 🙂
Czekamy na Wasze pomysły na kolejny Dzień Sportu.
Radosnych, udanych i bezpiecznych wakacji życzy Samorząd Uczniowski!
Skip to content