AktualnościSportSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Podsumowanie rywalizacji sportowej szkół średnich w roku szkolnym 2018/19

19.09.2019 w Starogardzie Gdańskim odbyło się uroczyste podsumowanie rywalizacji sportowej szkół średnich w roku szkolnym 2018/19. Klasyfikacji poddano 119 placówek, wśród których nie mogło zabraknąć naszej szkoły.

Przez cały miniony rok uczniowie Zespołu Szkół starali się powtórzyć sukces sprzed dwóch  lat kiedy to zajęli pierwsze miejsce w województwie pomorskim. Od początków września do końca czerwca starali się oni przekuć ciężkie treningi w sukces sportowy. Dzięki ich poświęceniu i licznym talentom udawało nam się ogrywać rywali przy szachowych stołach, zwyciężać na lekko-atletycznych stadionach, czy boiskach sportowych. Niestety jak to w sporcie bywa zdarzały się chwile kiedy nasi reprezentanci musieli uznać wyższość przeciwników

Ostatecznie Zespół Szkół Chojnice uplasował się na szóstym miejscu. Daje to nadzieje na lepszy wynik w przyszłorocznej klasyfikacji i gwarantuje niezapomniane sportowe emocje w roku szkolnym 2018/19.

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content