Pomagamy zwierzętom

W dniu 25 października 2022r. uczniowie klasy 2B wraz z wychowawcą zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Człuchowie. Na przerwach uczniowie sprzedawali pyszne wypieki i gofry przygotowane przez uczniów klas drugich naszego liceum. Dzięki całej społeczności szkolnej udało nam się uzbierać 930zł. 200 zł podarowała też Rada Rodziców LO. 875 zł wpłacono na operację kręgosłupa Antosia, czyli chorego kotka przebywającego pod opieką Towarzystwa. Za pozostałą kwotę zakupiono dobrej jakości karmę. Przez cały tydzień poprzedzający kiermasz słodkości uczniowie przynosili akcesoria i pokarm dla zwierząt znajdujących się pod opieką Towarzystwa. Cała zbiórka spotkała się ogromnym odzewem ze strony uczniów i nauczycieli naszego Zespołu Szkół. Dnia 28 października akcesoria oraz karmę przekazano Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Człuchowie.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc oraz zaangażowanie!