AktualnościSukcesy uczniów

Powalczą o finały olimpiad z wiedzy o społeczeństwie.

Zakończyły się już etapy szkolne licznych olimpiad związanych z przedmiotem wiedza o społeczeństwie. Wiele miesięcy pracy w ramach koła olimpijskiego zapewniło naszym licealistom wysokie wyniki i kwalifikacje do etapów wojewódzkich olimpiad.

Poniżej lista uczniów, którzy zdobyli kwalifikacje do etapów wojewódzkich olimpiad:

1) Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym- Julia Tobolska (IIIE, geo-wos), Rafał Michałowski (IIE, geo-wos), Marta Jaracz (IIIE), Agata Laska (IIE), Natalia Czarnowska oraz Mikołaj Ossowski (oboje IIIE), Martyna Miszewska, Katarzyna Gregus oraz Jacek Pałubicki (wszyscy IIE);

2) Olimpiada Wiedzy o Prawie- Julia Tobolska, Natalia Czarnowska, Marta Jaracz oraz Katarzyna Gregus;

3) Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie- Martyna Miszewska oraz Mikołaj Ossowski;

4) Olimpiada Znajomości Afryki – Paulina Dyrka (IIE) oraz Mikołaj Ossowski;

5) Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej- Agata Laska, Natalia Czarnowska, Rafał Michałowski, Katarzyna Gregus, Martyna Miszewska, Natalia Wirkus (IIE), Julia Tobolska, Mikołaj Ossowski, Jacek Pałubicki, Katarzyna Szmaglik (IIE);

6) Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie- Katarzyna Gregus, Agata Laska, Mikołaj Ossowski;

7) Olimpiada Wiedzy o III RP- Natalia Czarnowska, Mikołaj Ossowski, Natalia Czarnowska, Agata Laska, Katarzyna Gregus, Marta Jaracz, Martyna Miszewska, Paulina Dyrka, Rafał Michałowski.

Ponadto spośród przedstawicieli koła olimpijskiego z wosu do etapu okręgowego olimpiady historycznej zakwalifikowali się: Katarzyna Gregus, Rafał Michałowski oraz Agata Laska.

Opiekunem w/w uczniów jest Pan Jacek Borzyszkowski

Skip to content