Aktualności

Pożegnanie uczniów klas IV Technikum

Dzień 29 kwietnia był dniem, który tegorocznym uczniom klas czwartych na długo zapadnie w pamięć, a to dlatego, że to dzień zakończenia ich edukacji w Zespole Szkół w Chojnicach. Mimo, iż pojawią się oni jeszcze w murach naszej szkoły, podczas egzaminów maturalnych, to już nie jako jej uczniowie lecz absolwenci.

W uroczystym pożegnaniu maturzystów udział wzięli zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele i  uczniowie klas młodszych.

Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz dyplomy i wyróżnienia za działalność społeczną, kulturalną oraz osiągnięcia sportowe. Było mnóstwo wspomnień i podziękowań. Tytuł „Primes Inter Pares” – najlepszego absolwenta – otrzymała Emilia Dalecka. Uczennica ta wraz z koleżanką z klasy Pauliną Kupczyk otrzymała Indeks Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

 

Za wszystkich Naszych absolwentów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

 

 

Skip to content