Aktualności

Prezent dla kolegów

Dnia 29 września 2016r. dziewczyny z 2 klasy o profilu geo-wos zorganizowały swoim ulubionym kolegom prezent z okazji Dnia Chłopaka.

Mieli oni za zadanie przejść całą trasę przy pomocy mapy, stworzoną przez swoje koleżanki, która składała się z 9 stacji przy których znajdowały się 2 dziewczyny z kopertą oraz tajną wskazówką. Przy pierwszej stacji jeden chętny chłopak musiał wypić „eliksir wiecznej młodości”. Następny przystanek znajdował się przy fontannie, gdzie tańczyli do „Harlem Shake”. Przy każdym innym postoju znajdowało się inne zadanie tkj. przebranie się za członków rodziny, mogli poczuć się podobnie jak w „Top Model”, gdzie udali się na sesję zdjęciową, ułożyć z przeróżnych przedmiotów nazwę „Chojnice”, wiedząc, że nasi najwspanialsi bohaterowie są bardzo uczuciowi, musieli przekonać nas do tego wręczając przypadkowej osobie czerwoną róże, ułożyć piosenkę o dziewczynach, znając ich przepiękne głosy zaśpiewali nam utwór „Przez twe oczy zielone”. Innym zadaniem było powrócenie do czasów dzieciństwa, gdzie musieli stworzyć pociąg i tak przejść trasę z przystanku przy ul. Sukienników do restauracji McDonald’s. Tam zabawa zakończyła się w miłej atmosferze, gdzie  czekał na nich poczęstunek wraz z maskotką. Po skończonym posiłku poprosiliśmy ich, aby zaśpiewali nam stworzoną przez nich piosenkę, która opisywała grupę dziewczyn.

Z uśmiechami na twarzy powróciliśmy do szkoły.

 

Skip to content