Aktualności

Ślubowanie uczniów klas I

W tym roku wyjątkowo ślubowanie uczniów klas pierwszych rozłożone zostało na dwa dni. Dnia 20 września 2019 roku w uroczystości ślubowania wzięli udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich,  natomiast 23 września 2019 roku – uczniowie Technikum im. Stefana Bieszka .

Święto klas pierwszych w Zespole Szkół uświetniły Msze Święte, w której wzięli udział uczniowie wraz z dyrekcją szkoły, rodzicami oraz wychowawcami.

Szkolna część uroczystości miała miejsce w zabytkowej auli. To w niej uczniowie klas pierwszych, w obecności dyrekcji, przedstawicieli rodziców i wychowawców w podniosłej atmosferze złożyli ślubowanie na sztandary szkół. Pierwszoklasistów w progach szkoły uroczyście przywitała dyrektor Zespołu Szkół p. Małgorzata Gierszewska. W imieniu społeczności uczniowskiej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zaprosili pierwszoklasistów do współpracy i zachęcili do podejmowania inicjatyw na forum szkoły.

Uroczystość ślubowania klas pierwszych rozpoczęła oficjalnie edukację pierwszoklasistów rocznika 2019 Zespołu Szkół

Skip to content