Aktualności

Studniówka w Technikum

Dnia 23.01.2016 r. nadszedł długo oczekiwany przez tegorocznych maturzystów wieczór. Wtedy właśnie odbyła się uroczystość, która od lat jest jednym z największych wydarzeń w życiu każdej szkoły średniej. Tradycyjny bal studniówkowy odbył się w Restauracji „Gościniec” w Chojnicach. odbyła się studniówka klasy ekonomicznej, handlowej i informatycznej.

Wszystkich przybyłych na bal studniówkowy powitali prowadzący uroczystość: Patrycja Różańska, Natalia Szweda, Krzysztof Skowroński i Paweł Walczak. Podziękowali oni dyrekcji szkoły, wychowawcom klas, nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Następnie nadszedł czas na przemówienia przybyłych na uroczystość gości.  Na koniec wystąpień głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Gierszewska. Serdecznie podziękowała zebranym za przybycie, życzyła miłej zabawy, niezapomnianych wspomnień i jak najlepszych wyników na maturze.

Zabawę rozpoczęto tradycyjnym poloneza.Wszyscy bawili się wyśmienicie, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Didżej grający na studniówce trafił w gusta muzyczne wszystkich balujących. Myślę, że można zaryzykować stwierdzenie, że uczestnicy tej zabawy nigdy jej nie zapomną!

 

Skip to content