AktualnościSukcesy uczniów

Sukces Julii w Gdańsku

2 grudnia uczennica klasy II d liceum Julia Lepak odebrała główna nagrodę-stypendium, organizowanego przez Międzyregionalną Sekcję Oświaty NSZZ „Solidarność” Konkursu Pieśni Patriotycznej „Polska – moje miejsce, mój kraj”. Uroczystość odbyła się podczas obrad Zarządu Regionu Gdańskiego. Nagrodę wręczyła w imieniu Kurator Oświaty w Gdańsku dyrektor Iwona Tanewska oraz przedstawiciele NSZZ Solidarność Krzysztof Dośla oraz Wojciech Kśiążek. Julia wykonała piosenkę pt. „Braciszku”. Nagrodę w postaci wyróżnienia otrzymali również uczniowie Paweł Kiedrowski z kl. III e, Kamil Leszczyński z kl. III f oraz Jerzy Terlecki z kl. III a za interpretację pieśni „Miejcie nadzieję”. Nagrodami zostali uhonorowani również opiekunowie wykonawców- Maciej Werra oraz Krzysztof Bigus.

Skip to content