AktualnościSportSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Sukces UKS Ogólniak

Podtrzymujemy tradycję ! Lata mijają a zawodniczki UKS Ogólniak nie zawodzą. 01.03.2023 r. wywalczyły awans do finałów powiatowych Licealiady. Etap miejski rozegrany został w II LO, a zawodniczki reprezentujące Zespół Szkół Chojnice zostały przydzielone do grupy pierwszej. W niej przyszło im się zmierzyć z drużynami Technikum nr 2 i Technikum nr 3. Turniej zaczęliśmy od szukania pewności siebie i precyzji w zagraniach. W pierwszym pojedynku z rywalkami z Dworcowej przeciwniczki robił wszystko by utrudnić nam to zadanie. Wygrany set przez UKS Ogólniak zredukował stres, a na twarzach zawodniczek i trenera powoli zaczynał gościć uśmiech  😉. Druga część spotkania to kompletna blokada naszych zawodniczek i znacząca porażka. Dopiero tie break pozwolił wyłonić zwycięzcę tego spotkania. Nasze koleżanki odnalazły rytm i pewnie pokonały rywalki. ZS 2:1Technikum nr 2. Spotkanie z Technikum nr 3 przebiegało pod dyktando drużyny ze szkoły przy Nowym Mieście. Każda zawodniczka miała okazję pokazać część swoich umiejętności w tracie gry. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem dziewczyn z UKS’u. ZS 2:0 T nr 3.
Serdecznie gratulujemy awansu i czekamy na dalsze emocje w finale powiatowym !

Ł. Stanek

Skip to content