AktualnościSportSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Sukces w finale wojewódzkim sztafetowych biegów przełajowych!

12.10.21 w Człuchowie odbyły się finały wojewódzkie licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacje naszej szkoły stawiły się na linii startu bardzo zmotywowane i głodne powtórzenia sukcesu z etapu powiatowego, gdzie zajęły pierwsze miejsca. Wysoką formę udało się utrzymać drużynie dziewcząt, które do ostatniego metra walczyły o zwycięstwo. Niestety do pierwszego miejsca zabrakło bardzo niewiele. Zaledwie 6 sekund dzieliło żeńską reprezentację naszej szkoły od najwyższego miejsca na podium.

Wielkich emocje dostarczył nam bieg chłopców. Walka o zajęcie miejsca na podium była bardzo zażarta. Nasi koledzy dali z siebie wszystko. Nie wystarczyło to jednak do wywalczenia medalu. Aż trzy drużyny miały szansę na zajęcie trzeciego miejsca. Niestety męska reprezentacja ZS Chojnice musiała uznać wyższość kolegów z Kościerzyny i Gdyni.

Dziękujemy za dostarczenie fantastycznych emocji i powodów do dumy. Jesteście wspaniali !

Skład dziewcząt : Burczyk Zuzanna, Cholewińska Anna, Jakusewicz Daria, Lewandowska Julia, Mayer Dagmara, Milewska Zuzanna, Olkowska Natalia, Skwierawska Hanna, Synkierska Antonina, Żychska Patrycja.

Skład chłopców : Fojuth Kacper, Gawroński Fabian, Januszewski Igor, Kubicki Marcel, Lietz Mateusz, Madej Kacper, Mohr Maciej, Olejnik Dawid, Rzepiński Mikołaj,. Stenwak Hubert, Zimnicki Szymon

Skip to content