AktualnościSportSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Sukcesy w biegach przełajowych

31.03.22 w Lasku miejskim odbył się finał powiatowy sztafetowych biegów przełajowych. Najwyższe miejsca na podium padły łupem naszych biegaczy. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentujący Zespół Szkół wykazali się wspaniałą wydolnością i sprężystymi nogami. Każdy ze startujących dał z siebie wszystko, sukcesywnie przybliżając drużyny prowadzone przez p. Jarka Wróblewskiego i p. Monikę Szlangę do upragnionego zwycięstwa. Finał wojewódzki odbędzie się 12.04.22 w Człuchowie. Trzymamy mocno kciuki za obydwie nasze reprezentacje! J

Składy zespołów : chłopcy-K.  Fojuth, K. Madej, M. Lietz, M. Kubicki, D. Olejnik.

Dziewczęta: – P. Żychska, N. Olkowska, A. Cholewińska, A. Ingierska, J. Lewandowska.

Ł. Stanek

Skip to content